Recenze

Vystřídal jsem několik trenérů, ale u Jakuba cvičím už několik let. Je výborný a mohu jej jen doporučit. Nejvíce oceňuji, že mi vždy vysvětlí, proč cviky děláme, co to posiluje a jak to má fungovat. Také si cením, že když vyjádřím přání posilovat více partie zatěžované na horském kole (závody), přijde s novou sadou cviků. Prostě nad tím přemýšlí.

Při hledání osobního trenéra jsem byl trochu bezradný. Chtěl jsem někoho, kdo se o mě postará, abych byl odolnější vůči zraněním při běhání. Také mě naučí základy silového tréninku, abych mohl pokračovat sám. Na příliš dlouhou spolupráci jsem to neviděl, rád si v tréninku zkouším věci sám. Jakubovy webové stránky mě zaujaly, vypadalo to, že se o svou práci skutečně zajímá, tak jsme se domluvili. Už první hodina mě přesvědčila, že jsem zvolil dobře, ale až zpětně jsem si uvědomoval, jaké jsem měl štěstí. Jakub vybíral cviky mně na míru a jejich pokročilost mé (ne)schopnosti. Jelikož jsem byl začátečník, měl se mnou práce hodně. U všech cviků Jakub klade důraz na cílenou aktivaci správných svalů - to byla pro mě novinka, ovládat své tělo. S jeho pečlivostí a citem pro detail, nutnou trpělivostí, ale také nápaditostí při výběru cviků, jsem postupně začal cviky zvládat technicky a mohli jsme se soustředit i na zlepšení síly. Přestože mě zajímalo hlavně běhání, Jakub mi dal do pořádku i lopatky (scapular winging). Hlavní zaměření na posílení středu těla a stabilizaci kyčle, správnou aktivaci a posílení zadku a hamstringů. Jakub vždy uzpůsoboval mým aktuálním bolístkám. Nakonec jsme se dopracovali i k posilování s volnými váhami, kde se důraz na techniku nekompromisně vrátil. Na rozdíl od běhání jsem z posilování (ani následně už bez jeho vedení) žádná zranění neměl. S Jakubem jsem spolupracoval 3 roky a naučil mě toho tolik, že jsem si už dokázal poradit sám. Zároveň se díky Jakubovi stalo preventivní cvičení/posilování mou zálibou.

Zdenek Ulrich

Jakub je skvělý osobní trenér. Líbí se mi jeho individuální přístup, kdy cvičení je přesně uzpůsobeno vašim potřebám. Od samotného držení těla a zapojování správných svalů, posílení středu těla, přes kondiční a posilovací cviky.

Jakub má zkušenosti s mnoha cvičebními metodami, a proto Vám může sestavit cvičební plán, který vám bude vyhovovat a přitom kombinovat nejrůznější cviky, které se pro daný účel hodí nejvice.

Díky tréninkům s Jakub se udržuji v dobré kondici a bez bolesti zad. Krom standardních tréninků ve fitku, je zde moznost i cvičení venku nebo po internetu, kterou jsem ocenil nejen v době COVIDu.
Doporučuji!

Eliška Havlová

S Kubou cvičím už rok a půl a jsem velmi spokojená. Dokáže trénink přizpůsobit dle mých potřeb, a vše probíhá na přátelské a zároveň profesionální úrovni. Určitě doporučuju;)

Martina Kubalíková

S Kubou spolupracuju už více jak rok a jsem moc spokojená. Než jsem před rokem s Kubou začala cvičit, cítila jsem se fyzicky mizerně, potřebovala jsem zhubnout a zpevnit. Covidový výpadek ve sportování se na mně podepsal. Na druhou stranu nejsem velkým příznivcem cvičení v posilovně, takže jsem potřebovala někoho, kdo mě namotivuje, bude dostatečně důsledný v provedení cviků a zároveň mě tréninky s ním budou bavit. Jsem moc ráda, že jsem při výběru trenéra měla šťastnou ruku. <3

Ivan Povidajčik

Já jsem velmi spokojený. Při trénincích se nedělá jen posilovací čast ale hlavně i náprava postoje a postavy. Dobrý trénink je vždycky priorita.

Jiří Zahradníček

S Jakubem trénuji přes rok a jsem spokojený. Tréninky jsou vedeny také k samostatnosti a i díky tomu se mi daří chodit cvičit i mimo soukromé lekce.

Martin Dostál

Super tréniky, především oceňuji dobrou balanci mezi posilováním a kompenzačním cvičením, které potřebuji kvůli sezení u počítače a mými jinými sporty. Trenér dokáže výborně poradit i v oblastech zdravé výživy, životního stylu i trochu fyzioterapie.

Michal Sláma

Výborný trenér, který přizpůsobuje cvičení přesně tomu co potřebuji. Mám obtíže třeba se zády? Věnujeme se kompenzační cvikum a protahování. Chci zesílit? Jdeme váhy. Chci se připravit na Gladiatora? Jdeme komplexní cvičení. Doporučuji všem!

Jan Skalický

Skvělý individuální přístup k tréninku. Mohu jen doporučit :)

Ales Rychetsky

Jakuba velmi doporucuji.

Daniel Mitro

Velmi dobrý přístup, cvičební plán přesně na míru mým potřebám a vidím jasný posun správným směrem. Jsem velmi spokojen.

Lenka Seibertová

Jakub je skvělý trenér s koncepčním, profesionálním přístupem. Detailně opravuje, zaměřuje se na správné provedení cviků. Cvičím s ním 2 roky a jsem moc spokojená.

S Jakubem jsme se domluvili na pár lekcích, během kterých mi doporučil základní cviky na protažení, posilování a kompenzaci. Zaměřili jsme se i na cviky s vlastní vahou, které cvičím doma nad rámec pravidelného chození do posilovny. Jakub kontroluje při provádění cviků každý detail a hlídá správně dávkování zátěže. Jsem spokojen.